אודות

office2smallד"ר שטהל הינו מומחה בכירורגיה פלסטית, חבר פעיל באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, בעל ניסיון עשיר, המחויב ליחס אישי ולמצוינות

השכלה והכשרה מקצועית

לד"ר שטהל רקורד מקצועי מרשים.
תחילת דרכו בפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים, שם היה בין הבולטים בכיתתו. בהמשך סיים בהצטיינות סטאז' בבית-חולים תל השומר, בית החולים הגדול בארץ. את המשך הכשרתו והתמחותו בכירורגיה פלסטית ביצע ד"ר שטהל במחלקה לכירורגיה פלסטית בבי"ח איכילוב, שם ביצע מגוון רחב ביותר של ניתוחים בתחומי השחזור והאסתטיקה.

בתום התמחותו התקבל ד"ר שטהל להתמחות על יוקרתית (פלושיפ) ב-Institute of Reconstructive Plastic Surgery המסונף לאוניברסיטת ניו-יורק, שם עבד במחיצת מיטב הכירורגים הפלסטיים בעולם, ורכש את הטכניקות המתקדמות והמודרניות ביותר בתחומי השחזור והאסתטיקה.

לאחר חזרתו לארץ עבד כמומחה במסגרת המחלקה לכירורגיה פלסטית ומחלקת הכוויות בבית-חולים תל השומר, כיועץ בתחום הפלסטיקה לצה"ל וכרופא בתחום הפלסטיקה במסגרת שרותי בריאות לאומית.

ד"ר שטהל פירסם מספר רב של מאמרים בתחום הכירורגיה הפלסטית בעיתונים וכתבי עת מקומיים ובינלאומיים, וכן היה אחראי לכתיבתם של פרקים בספרות המקצועית.
כדי להישאר בקדמת הכירורגיה הפלסטית והאסתטית וע"מ לשמור על רמה מקצועית גבוהה ד"ר שטהל משתתף ומרצה בכנסים המובילים בארץ ובעולם, ואף זכה על כך בפרסים.

כיום מתמקד ד"ר שטהל בתחום הכירורגיה הפלסטית במסגרת מרפאתו הפרטית הממוקמת ברמת-גן.

התמחויותיו כוללות:

תהליך היעוץ והטיפול

ד"ר שטהל מתגאה ביחס אישי ומקצועי מתוך מטרה לעזור לך להגשים את החלום שלך בצורה הבטוחה ביותר, ובין היתר:

  • תקשורת בין אישית טובה תוך תיאום ציפיות ועמידה על הפרטים הקטנים
  • חדרי ניתוח העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מאובזרים במיטב הציוד ובפיקוח משרד הבריאות
  • ביצוע הניתוחים המתאימים והיעילים ביותר בהתאמה אישי לכל מטופל/ת במטרה להשיג תוצאה טבעית ומיטבית
צרו עימי קשר